Zaznacz stronę

Rodzice przy wybieraniu ubrań dla swoich dzieci biorą pod uwagę wiele zmiennych. Liczy się dla nich stosunek ceny do jakości, niepowtarzalny styl i indywidualne poczucie, że dany produkt jest po prostu ładny i spodoba się dziecku. Wiele matek już od najmłodszych lat świadomie kształtuje styl swoich dzieci i poszukuje ubrań, jakie idealnie by mu odpowiadały. Ich oczekiwania spełni szeroki asortyment produktów marki Mayoral. Co w nim znajdziemy?

Mayoral – hiszpańska marka odzieżowa z wieloletnią historią

Pierwsze przedsiębiorstwo rodzinne produkujące skarpetki i rajstopy marki Mayoral zostało założone już w 1941 roku w Toledo w Hiszpanii. W latach 70. XX wieku przebranżowiło się nieco i zaczęło projektować i szyć, a także sprzedawać różne ubrania dziecięce. Najważniejszym celem firmy Mayoral było oferowanie na rynek rodzimy i zagraniczny ubrań nieszablonowych, które zdecydowanie wyróżniają się niepowtarzalnym stylem na rynku. Tak też się stało i dziś wyraźnie można zauważyć, że ubranka dla dzieci i młodzieży Mayoral są zgodne z najnowszą, obowiązującą modą.

Moda dziecięca traktowana jest przez wielkich projektantów po macoszemu i nie stanowi głównej osi działalności domów mody. Mayoral za swój priorytet uznaje modne ubieranie najmłodszych klientów w ubrania, które często są kopią tego, co noszą dorośli. Sukienki, spodnie, marynarki czy cardigany Mayoral są mniejszą wersją modnych ubrań dla dorosłych, jakie niejednokrotnie możemy podziwiać na wybiegach modowych na całym świecie.

Jakość, trwałość i wygoda

Połączenie tych trzech cech odzieży dziecięcej jest synonimem filozofii wyznawanej przez firmę rodzinną Mayoral. Produkuje ubrania z myślą o oryginalnych stylizacjach dla najmłodszych, ale przy tym nie tracą one nic na swojej jakości. Do szycia ubranek Mayoral wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, w tym naturalna bawełna, która nie gryzie delikatnej skóry dzieci. Można się w nich spontanicznie bawić, szaleć na placu zabaw, grać w piłkę czy bawić się lalkami w przedszkolu. Bez względu na aktywność podejmowaną przez dziecko, ubranka Mayoral będą świetnie pasować, a komfort poruszania się dziecka będzie na pewno zachowany.

Jak podkreślają klienci kupujący dla swoich pociech odzież Mayoral, nie ma kłopotu z wyborem ubrań, które przypadłyby do gustu i im, i ich dzieciom. Są to ubranka na tyle trwałe, że nawet rodzeństwo może nosić jedno po drugim i nadal będą wyglądać znakomicie. Świadczy to o tym, że firma Mayoral bynajmniej nie oszczędza na jakości materiału i szczegółowości wykonania każdego pojedynczego ubranka. Dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół i przygotowuje poszczególne produkty z uwagą, aby spełniać oczekiwania klientów.

Szerokość asortymentu marki Mayoral

Dla wielu klientów wybierających markę Mayoral i jej produkty dla swoich pociech, ważna jest szerokość oferty firmy. Znajdują się w niej najlepszej jakości, wyjątkowe pod względem stylu ubranka. Oferowane kolekcje zmieniają się co sezon, aby zachować świeżość i wciąż zaskakiwać odbiorców.
Ubranka hiszpańskiej marki są adresowane do dzieci w różnym wieku: dla noworodków w wieku od 0 do 12 miesięcy, dla małych dzieci z przedziału wiekowego od 6 miesięcy do 36 miesięcy życia, odzież „Mini” dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat, jak i odzież dla młodzieży, oferowana w kategorii ubrań Junior i przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat. Sprawia to, że można ubierać dzieci w sklepach oferujących ubranka Mayoral od urodzenia niemal do progu dorosłości.

 

Ubrania dla dzieci firmy Mayoral znajciecie na https://betito.pl/522-mayoral